Mardin Haber
HV
24 ŞUBAT Cumartesi 02:26

Hayat Dolu Adapazarı

Başkan Mutlu Işıksu, Projelerimizle birlikte hayat dolu Adapazarı’mızın bambaşka bir güzelliğe kavuşacağına inanıyoruz. Rabbim hemşehrilerimizden razı olsun, yüzümüzü hep güldürsün.” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 22:40   Güncelleme : 10-11-2022 22:40
Hayat Dolu Adapazarı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Papuççular Mahallesi Bakkallar Mevkii’nde mahalle sakinlerinin çay sohbetine iştirak etti. Buluşmaya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat Çetin, Adapazarı Belediyesi meclis üyeleri Behlül Bayrak ve Can Dağabakan ile Papuççular Mahallesi Muhtarı Ali Öztürk de katıldı.

Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen ve Adapazarı’nda gerçekleşen çalışmaları anlatan Başkan Mutlu Işıksu, “Hamdolsun, her mahallemizdeyiz, ihtiyaçları tespit ediyor ve hızla neticelendiriyoruz, yaptığımız her çalışmayı istişareyle yapmaya gayret ediyoruz. Projelerimizle birlikte hayat dolu Adapazarı’mızın bambaşka bir güzelliğe kavuşacağına inanıyoruz. Muhabbetimiz daim olduğu sürece şehrin kalbi Adapazarı'mız için her güzel çalışmayı hep birlikte hayata geçirmeye devam edeceğiz inşaallah. Rabbim hemşehrilerimizden razı olsun, yüzümüzü hep güldürsün.” ifadelerini kullandı. 

AdminAdmin

YORUMLAR