Mardin Haber
HV
30 MAYIS Salı 04:01

'Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu ile Buluşuyor' programı AKM'de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un katılacağı ‘Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu İle Buluşuyor’ programı Adapazarı Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleştirilecek.

SİYASET
Giriş Tarihi : 08-11-2022 18:31   Güncelleme : 08-11-2022 18:31
'Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu ile Buluşuyor' programı AKM'de

Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu ile Buluşuyor programı CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Parti Meclisi Üyesi Umut Akdoğan, Parti Meclisi ve İstanbul Milletvekili Yunus Emre ve Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent’in katılımıyla Adapazarı Kültür Merkezinde yapılacak. 

9 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan program saat 15.00’te yapılacak olan program hakkında bilgiler veren ve vatandaşları programa davet eden CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılına doğru giderken tarihi bir seçimde büyük sorumluluklar hepimizin omuzlarında. Millet masasında zenginleşen fikriyatımızın Çankaya Köşkü’nden tüm ülke sathına yayılması ise en büyük arzumuz. Anlayışımızın, kararlılığımızın örgütümüz, tabanımız ve bizi seçmeye kararlı seçmenlerimizce bir kez daha anımsanması gerekir. Bu toplantıların amacı birlikte motivasyonumuzu arttırmak, güçlü argümanlarımızı bir kez daha ortaya koymaktır. İnanıyoruz ki bu çalışma sonunda kadrolarımız, kararsız veya bizim yeterince kendimizi anlatamadığımız seçmenlere daha inançlı ve donanımlı gidecektir.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR