Eğitim
Giriş Tarihi : 23-10-2021 18:53   Güncelleme : 23-10-2021 18:53

Ombudsman Şeref Malkoç, Mardin Artuklu Mardin Artuklu Üniversitemizee Konuk Oldu

Ombudsman Şeref Malkoç, Üniversitemize Konuk Oldu

Ombudsman Şeref Malkoç, Mardin Artuklu Mardin Artuklu Üniversitemizee Konuk Oldu

Çeşitli kurumlar ile temasta bulunmak üzere Mardin’e gelen Türkiye Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı ziyaret etti.  

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç katıldığı bir dizi program sonrasında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret anısına Üniversitemizin Şeref Defterini imzalayan Şeref Malkoç, sonrasında beraberindeki heyet ile birlikte rektörlük makamına geçti.

Şeref Malkoç’u üniversitede ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getiren İbrahim Özcoşar, Üniversitenin yeni 5 ‘T’ vizyonu ile yürütülen çalışma ve projeler hakkında bilgi verdi.

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un üniversite ziyaretine, Kamu Denetçileri; Fatma Benli, Sadettin Kalkan, Arif Dülger, Celile Özlem Tuncak ve Mardin Valisi Mahmut Demirtaş eşlik etti. 

Rektörlük makamında yapılan görüşmeler sonrasında Ombudsman Şeref Malkoç ile beraberindeki heyet, Rektörümüz İbrahim Özcoşar ve Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Üniversitemizin Merkezi Kampüs alanında bulunan Sosyal Yaşam Merkezi ve Yemekhane binasına geçti.

Görüşmeler, Yaşam Merkezi Binasında bulunan  ‘Gurme Restoran’ da düzenlenen akşam yemeği programında devam etti.